הדרך לבחור נכון, מכון לתיקון ראייה בלייזר...

לאחר יותר מ-30 שנות ניסיון שנצברו עד היום בתחום תיקון הראייה בלייזר. ניתן לומר בנקל, שהתחום חווה בשנים האחרונות התמרה משמעותית שהפכה את התחום למקצועי ובטוח. הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב עם ניסיון, הפכו את מלאכת תיקון הראייה לפשוטה ונוחה. כך לדוגמה, אם בעבר הטיפול היה מצריך ימי מחלה, החלמה קשה, היום תיקון הראייה בשיטת IQ הינו פשוט עם החלמה קלה ומהירה. 

השיטה הנכונה עבורך. טיפול פשוט, מהיר עם החלמה קלה ומהירה. גם אני בחרתי בשיטת IQ…

שיטת ההצלחה הבטוחה, שיטת IQ, הינה שיטה שפיתח ד”ר ונדר, תוך מחשבה על אותם אנשים אשר נפסלים במכונים אחרים בשל מרכבות הטיפול הנדרש עבורם. תודות לשיטת IQ, ניתן לטפל במגוון רחב של אנשים ובכלל זה, אנשים בעלי קרניות דקות, מספרים גבוהים וצילינדרים. תודות לד”ר ונדר, אלפי אנשים שיפרו את איכות חייהם. לכן, אל תבחרו במרפאה או במכון, בחרו בשיטת IQ וברופא שאיתו תרגישו הכי בטוחים, הוא ד”ר ונדר.

ומה לגבי המחיר?

הליך תיקון הראייה בלייזר הוא הליך רפואי לכל דבר ועניין. במהלכו שומה על הגורם המטפל להציב סטנדרטים טיפוליים מהמחמירים ביותר, כאשר טובת המטופל נמצאת אצלו בסדר העדפות העליונה. אם בריאות עיניכם חשובה לכם, בחרו ברופא שיטפל בכם ובראייתכם, לפני כל שיקול אחר. דעו כי אין מחיר לראייה טובה, חדה וברורה. כאשר אתם מתחילים לבצע סקר השוק, דעו, כי לא תקבלו את אותה תוצאה בכל מכון אחר. שכן, הטיפול דורש מיומנות, ידע וניסיון. בדיוק, כמו בכל מקצוע, קל וחמור במלאכת תיקון ראייה בלייזר נדרשת דייקנות ושימת לב לפרטים הקטנים.  

מה מיוחד במרפאת IClinic?

קיימת נטייה לחשוב שתיקון ראייה בלייזר, הוא הליך רוטיני בו הרופא מבצע את אותן סדר פעולות עבור כל אחד ממטופליו. יש גם כאלו הסבורים שלמרבית המטופלים ישנה בעיה זהה, עם שינוי עדין במספר. לצערנו, המציאות אינה כך, הייתי אומר שונה בצורה דרסטית. ראשית, יש להכיר בעובדה שלכל מטופל קיים מבנה עין שונה, מספרים שונים, לחלקנו יש צילינדר לחלקנו לאו. עובי הקרניות שלנו שונה, צורת הקרנית ועוד ועוד נתונים המבדלים כל אחד מהשנייה.

תחילה, הצלחה בטיפול תיקון הראייה בלייזר דורשת התייחסות פרטנית לכל מטופל ומטופלת. אנו מחייבים בראש ובראשונה לבריאות מטופלנו. הבדיקות שנערוך יכללו סדרת בדיקות מקיפות, צילומי קרניות, הדמיה ועוד. בהחלטה לגבי ההתאמה לטיפול ניקח בחשבון את המטופל כאדם נתייחס לרקע הבריאותי שלו, הפסיכולוגי ולסגנון החיים של כל מטופל, רק כך ניתן יהיה להגיע לתוצאה אופטימלית לכל מטופל. לא זו בלבד, הכלים והטכנולוגיה שבידנו היא הטובה ביותר בעולם.  

כיצד אדע אם אני מתאים לטיפול?

בכדי לדעת זאת, עליך לעבור בדיקת התאמה הכוללת: בדיקה מדוקדקת של מספר המשקפיים שלך. עליך לעבור בדיקת עיניים מקיפה הכוללת מדידת עובי הקרנית וצילום ממוחשב של קרנית העין. כמו גם, תעבור שיחת יועצת שתציג בפנייך את כל אפשרויות הטיפול המתאימות לך. כל התהליך יועבר באמצעי המחשה ובהסבר מפורט כולל תהליך ההחלמה והחזרה המהירה לשגרה.

בנוסף, על-מנת לעבור טיפול לתיקון הראייה בלייזר, עליכם:

  1. להיות מעל גיל 17 וחצי.
  2. להיות בעלי קרניות תקינות.
  3. לעבור בדיקה בה ישללו מחלות עיניים כגון קטרקט, גלוקומה ועוד.
  4. אל דאגה, אם במהלך בדיקת ההתאמה נאבחן את אחת המחלות המצוינות בסעיף 3 לעיל, תמיד נוכן להציע לכם פתרונות חלופיים.
  1. טיפול למחלות כרוניות של הקרנית.
  2. טיפול cross-linking לסובלים מקרטוקונוס.
  3. טיפול בדלקות עיניים כנריות.
  4. טיפול לבעלי יובש כרוני בעיניים.
  5. טיפול וייעוץ רפואי מקצועי במחלות עיניים אוטואימוניות.

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו את הטופס הבא: