שם:
טל':
אימייל:

 

 

דיוק על ידי טכנולוגיית ה - PerfectPulse,  קרן הלייזר בקוטר של 0.95 מ"מ בעלת מבנה גאוסיאני עם שליטה מלאה בעוצמתה של כל פעימת לייזר, יוצרים טפול מדויק ועצוב אופטי איכותי במיוחד.
המשמעות: תוצאה איכותית יותר.

מהירות מכשיר האלגרטו פועל בקצב של 400 הרץ -  משמעותו 400 פעימות של קרן הלייזר בכל שנייה.
המשמעות - קיצור זמן הטיפול ל 5-15 שניות למרבית הטפולים, רמת בטיחות גבוה.

מערכת עקיבה בכדי לטפל בקצב עבודה כה מהיר (קרן הלייזר פועלת בקצב של 400 פעימות בשנייה) של טכנולוגיית הפעימה המושלמת PerfectPulse האלגרטו מצויד במערכת עקיבת עין מתוחכמת. המערכת עוקבת אחרי כל שבריר תנועה של העין בזמן הטפול, ומכוונת את קרן לייזר תמיד למקום הנכון.
המשמעות: מערכת העקיבה תייצר טפול מושלם גם אם במקרה לא התמקדתם כראוי או שהזזתם בטעות את העין בעת הטפול. זהו פאן חשוב בבטיחות הטפול באמצעות האלגרטו 400 הרץ.

טכנולוגיית אופטימיזציה יישום טכנולוגיות ה Wavefront optimized וה Custom-Q החדישה באלגרטו 400, יוצרת משטח אופטי אופטימלי ורחב במיוחד. השטח האופטי של הטיפול גדול יותר. קרני הלייזר שנשלחות לשטח ההיקפי של הקרנית ויוצרות בהיקף, טפול המפחית למינימום שבירה לא תקינה של קרני אור. הטפול היחודי של טכנולוגית ה Custom-Q בהיקף משפרים את איכות הראיה ומפחיתים הילות סביב אורות בלילות.
המשמעותאיכות הראיה טובה יותר מאשר עם משקפיים.שפור בראיית לילה. מאפשר טיפול לבעלי אישון רחב. מצמצם משמעותית תופעות של ראיה היקפית הילה ואורות מסנוורים.

טווח טיפול רחב בזכות רמת הדיוק הגבוהה, טכנולוגית הפעימה המושלמת, מערכת עקיבת העין המתוחכמת, וטכנולוגיות ה-Wavefront optimized וה- Custom-Q, האלגרטו 400 מאפשר טפול בטוח בטווח הרחב ביותר של מספרים האפשרי בתיקון הראיה בלייזר.

לאלגרטו אישור של ה FDA  לטפולים של קוצר ראיה עד 14.00-, רוחק ראיה עד 6.00+, ועד 6.00 צילינדר. זהו טווח שלא אושר ע"י ה FDA לאף מכשיר לייזר להסרת משקפיים אחר. האשור ניתן על סמך התוצאות המרשימות שהשיג המכשיר במחקר שערך ה FDA  על כ 1000 מטופלים ב 10 מרכזים שונים ברחביי ארצות הברית.
המשמעותלעיניים שלכם מגיע הטוב ביותר, אל תתפשרו על פחות.