שם:
טל':
אימייל:

 

 

אם הגעתם לדף זה כנראה שאינכם שייכים לקבוצה זו.

אם עבורכם הרכבת משקפיים הוא לא תענוג, או שבכלל אתם שונאים אותם, כי אתם לא אוהבים איך שאתם נראים איתם. אם אתם נתקלים במצבים רבים בהם עליכם להסיר את משקפיים, במקלחת, בים, בבריכה או בעת פעילות ספורטיבית, ואתם נאלצים לראות את העולם במטושטש, או אם סתם נמאס לכם לקום בבוקר ולחפש את המשקפיים, מומלץ בחום לקרוא את השורות הבאות.

אז אחרי שכבר הגעתם למסקנה, שהחיים שלכם יהיו הרבה, אבל הרבה יותר טובים אם תמצאו פתרון אחר. הרי שנשאלת השאלה האם כדאי לעשות טיפול בלייזר להסרת משקפיים, או פשוט ללכת לחנות האופטיקה הקרובה לבית ולקנות עדשות מגע? 

אנשים רבים פוחדים אפילו לשמוע את המילה לייזר בהקשר של הסרת משקפיים, בעבורם עקב חוסר ידע בסיסי, מדובר בניתוח אם סכנות רבות, אפשרות לסיבוכים וזמן החלמה ממושך. 
רבים אחרים סתם פוחדים מעצם המחשבה על הסרת משקפיים בלייזר – "לייזר זה לא בשבילי!" הם אומרים. אחרים מוותרים על הליך הסרת המשקפיים בלייזר בגלל שהם חושבים שהוא יקר. מתוך חוסר ברירה ופחד, אפילו לחשוב על טפול בלייזר, הם פונים לאופציה השנייה, שנראית בעיניהם חסרת כל סיכון וזולה בהרבה– עדשות המגע.

עדשות מגע גורמות ל:
  • זהום בקרנית שעלול לגרום לפגיעה לא הפיכה בראיה
  • יובש בקרנית העין
  • בצקת של הקרנית  
  • הפרעות ופציעות שטחיות בקרנית
  • דלקות עפעפיים
  • תגובות אלרגיות לעדשות או לחומרי הניקוי

אין ספק כי מי שמקפיד היטב על כל הכללים שבהרכת עדשות המגע, ונבדק לעיתים תכופות או בכל פעם שחש הפרעה כל שהיא עם העדשות, חוסך מעצמו את מרבית הסיבוכים.

אבל אין כל ספק שאילו הייתם מודעים לרשימה זו הייתם חושבים פעמיים לפני שהייתם בוחרים בעדשות המגע כתחליף למשקפיים.

לאלה שבאמת מקפידים על כל הכללים העלות של הרכבת עדשות מגע מגיעה ל 150 עד 250 ₪ מידי חודש, וגם צריך זוג משקפיים רזרביים.

ניתוח לייזר להסרת משקפי ראייה, הינו הליך חד פעמי שנמשך דקות ספורות בלבד.
מיד עם היציאה מהטיפול להסרת משקפיים בלייזר אפשר להרגיש שיפור משמעותי בראיה, כבר למחרת הראיה נעשית חדה יותר ניתן לחזור לעבודה ולחיים רגילים כבר למחרת היום כולל נהיגה או ספורט.

מבחינה הכלכלית עלות של ניתוח לייזר משתווה לעלות של עדשות מגע רכות ותמיסות ניקוי למשך כ- 5 שנים. אך התוצאה נשמרת לכל החיים.

רופאי עיניים שנשאלו על הבחירה בין עדשות מגע, לבין הסרת משקפיים בלייזר ממליצים על השימוש בטיפול לייזר לתיקון ראייה, בטענה שהסכנות השכיחות ביותר לבריאות העין נשקפות כיום משימוש בעדשות מגע.

ניתוח לייזר מאפשר ראייה חדה מלאה ואיכותית ללא פחד מזיהומים, צלקות בקרנית או סיבוכים אחרים.