שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 
 
 
"הסרתי משקפיים ב iClinic  ותוך שעה חזרתי לשדר." ר.ק. 

לאחר יותר מעשרים שנות ניסיון שנצבר כיום בעולם ניתן לומר בוודאות שתחום הסרת משקפיים בלייזר הפך להיות מקצועי ובטוח. ברוב המקומות בארץ סביר להניח שתקבלו טיפול ראוי ומוצלח ושסיכויי ההצלחה יהיו גבוהים. כמעט בכל מקום עובדים רופאים מצוינים העושים את מלאכתם נאמנה.

אם כך אין זה משנה איזו מרפאה או מכון אבחר ?

לא מדוייק. כי ההצלחה המושלמת חשובה יותר. מה יותר יקר מעיניים? פגיעה בראיה ולו גם קטנה ומזערית עלולה לפגום באיכות החיים וגוררת אי נוחות לאדם ולמשפחתו. תהליך הסרת משקפיים הינו בטוח ביותר רק אם הוא נעשה באופן מקצועי, על ידי רופא היודע לבדוק את המטופל ולבחון כל היבט של בריאותו וסגנון חייו. התאמה נכונה ומדויקת של הטיפול למטופל דורשת מיומנות ניסיון ותשומת לב אישית לכל מטופל.

בניתוח להסרת משקפיים בלייזר, אין מקום לטעויות. אנו מעוניינים רק בדבר אחד – הצלחה מלאה ללא פשרה.
"אין שני תהליכי הסרת משקפיים זהים מכיוון שאין שני בני אדם זהים". ד"ר ונדר ביצע אלפי ניתוחים ועדיין לא ראה שני ניתוחים זהים. 

לכן: אל תבחרו במרפאה או במכון - בחרו את הרופא שיטפל בכם. בחרו ברופא שאיתו תרגישו הכי בטוחים. 

ומה לגבי המחיר?

"הסרת משקפיים היא רפואה לכל דבר ולכן עליה להציב את הסטנדרטים הטיפוליים המחמירים ביותר כשטובת המטופל נמצאת במקום הראשון"

אם בריאות עינייכם חשובה לכם, בחרו ברופא שיטפל בכם ובראייתכם, לפני כל שיקול אחר. הרי אין מחיר לראיה טובה חדה וברורה. כשמבררים על מחיר הסרת משקפיים בלייזר ישנה טעות מקובלת לחשוב שבכל מקום תקבלו את אותו הטיפול. הטיפול להסרת משקפיים דורש מיומנות ידע ונסיון, בדיוק כמו בכל מקצוע אחר. האם לא תשלמו עוד מספר אלפי שקלים כדי לקנות רכב בטוח יותר? האם לא שלמתם יותר על זוג משקפיים עם עדשות איכותיות יותר?

מה מיוחד במרפאת IClinic?

הנטייה לחשוב כי הסרת משקפיים בלייזר הוא תהליך סטנדרטי עבור כולם, אבל ,אם תעצרו במחשבה שנייה, יהיה זה ברור ומובן שלא כך הדבר. לכל אחד ואחת מספר שונה. לחלקנו יש בנוסף גם צלינדר, וגם הוא שונה מאחד לשני. מבנה העין של כל אחד שונה במעט משל האחר, עובי הקרנית, צורתה וגודלה שונים מאדם לאדם. בדיוק באותה מידה  שלכל אחד תביעת אצבע שונה ומראה פנים אחר.

הצלחה בטפול להסרת משקפיים בלייזר דורש התייחסות פרטנית לכל מטופל ומטופל.

ב iClinic אנו מחויבים בראש בראשונה למטופל ולבריאותו. הבדיקות שנערוך יכללו את כל הנדרש ויהיו ללא פשרות, תוך כדי לקיחה בחשבון של כל הגורמים העשויים להשפיע על הצלחת הניתוח. בהחלטה לגבי ההתאמה לטיפול ניקח בחשבון את המטופל כאדם נתייחס לרקע הבריאותי לרקע הפסיכולוגי ולסגנון החיים של כל מטופל רק כך אפשר להגיע לתוצאה האופטימאלית לכל מטופל. התהליכים והציוד המשוכלל מגיעים רק לאחר מכן.

הכלים והטכנולוגיה שבידנו היא הטובה ביותר בעולם, ויחד עם זאת מה שחשוב באמת היא הראיה הכוללת והמדויקת של המטופל.

אם כך, מה חשיבות הטכנולוגיה?

אנו גאים להעיד שבמרפאת iclinic, בחרנו להשתמש בציוד האיכותי ביותר, היוצר סטנדרטים חדשים של דיוק ואיכות. מכשיר הלייזר המתקדם בעולם Allegretto 400  של חברת WaveLight נמצא בשימוש המרפאה. זהו המכשיר המדויק והמהיר ביותר בתחום. טיפול בלייזר באמצעות מכשיר ה Allegretto 400 אורך בממוצע כ 10 שניות.

פתיחת החלון הטיפולי נעשה באמצעות מכשיר חדשני SBK,  היוצר חלון טיפולי מדויק איכותי, בבטיחות מרבית, מכשיר  ה SBK יוצר חלון טיפולי דק במיוחד, השומר על יציבות הקרנית לאורך שנים. למכשיר יתרון לכל מטופל, אך הוא חשוב ביותר לבעלי מספרים גבוהים ולבעלי קרניות דקות.

השלוב בין מכשיר הלייזר המתקדם של חברת WaveLight לטכנולוגיית ה SBK הוא הבסיס לשיטת הניתוח היחדית של ד"ר ונדר - שיטת  iQ.

רמת הטכנולוגיה הגבוהה מאפשרת הסרת משקפיים בלייזר בדיוק באיכות, ובבטיחות שלא הכרתם.

מה עושים עכשיו? כיצד אדע אם אני מתאים לטיפול?

בכדי לדעת זאת, עליך לעבור בדיקת התאמה הכוללת: בדיקה מדוקדקת של מספר המשקפיים.עליך לעבור בדיקת עיניים מקיפה הכוללת מדידת עובי  הקרנית וצילום ממוחשב של קרנית העין.

לקביעת בדיקת התאמה חייגו     * ל י י ז ר    (55567 * ) .                                            

שיחת יעוץ תציג בפנייך את כל אפשרויות הניתוח המתאימות לך.
כל התהליך יועבר באמצעי המחשה ובהסבר מפורט כולל תהליך ההחלמה והחזרה המהירה לשגרה.